Možnosti slev...

Nabízíme profesionální služby s dlouholetými zkušenostmi za bezkonkurenční ceny. Možnost slev u stálých zákazníků.

Více informací

Náhradní díly

Výroba

Není vždy jednoduché pořídit náhradní díly na porouchané zařízení. Problémem bývá cena, dodací lhůta nebo skutečnost, že výrobce již neexistuje. Bude-li to v našich silách, rádi Vám pomůžeme. Spolupracujeme s širokou sítí dodavatelů, v případě potřeby jsme schopni určit a dodat plnohodnotnou náhradu součátky, nebo součástku vyrobit. K dané součástce zajistíme v případě potřeby odbornou montáž.

Ukázka námi vytvořených náhradních dílů - titanová hřídel čerpadla

Ukázka námi vytvořených náhradních dílů - transportní váleček

 

Čerpadla

Vertikální jednostupňové odstředivé čerpadlo

Použití: Čerpadlo je navrženo pro čerpání libovolných kapalin v chemickém průmyslu, se zvláštním uplatněním při dopravě agresivních a vůči konstrukčním materiálům reaktivních látek. Po dohodě lze konstrukci čerpadla modifikovat i pro dopravu suspenzí s určitým obsahem pevných částic v čerpané kapalině. Dopravní výška H [ m ] a dopravované množství Q [ l/ hod ] je zřejmé z přiložené charakteristiky. 

 

Vertikální čerpadloPopis čerpadla: Vertikální jednostupňové odstředivé ponorné čerpadlo je stavebnicové konstrukce s možností modifikací dle požadavků odběratele. Čerpadlo je v základní verzi poháněno dvoupólovým asynchronním elektromotorem ( P = 500 W ) upevněným na základní montážní desce, spojené svislým trubkovým nosníkem s komorou oběžného kola. Sací hrdlo čerpadla je umístěno na spodním víku komory oběžného kola, umístění výtlačného potrubí je libovolné. Délka trubkového nosníku čerpadla je volitelná dle konkrétních podmínek, čímž je možno zajistit libovolnou polohu motoru nad hladinou čerpané kapaliny. Materiálové provedení veškerých částí ( mimo motoru ) je prakticky libovolné dle čerpané kapaliny, ověřené je provedení z materiálů PP ( polypropylen ), PVC a PE. Konstrukce neobsahuje kovové prvky. Vedení hřídele a oběžného kola je založeno na hydrodynamickém principu nahrazujícím ložiska a vylučujícím jakýkoliv vzájemný kontakt rotačních a pevných částí. Čerpadlo neobsahuje ucpávku, utěsnění vstupu hřídele do komory oběžného kola je opět na hydrodynamickém principu. Již zmíněná variabilita stavebnicové konstrukce umožňuje libovolné konstrukční modifikace a přizpůsobení konkrétním požadavkům jak z hlediska materiálů a rozměrů, tak i úpravu Q - H charakteristiky dle požadovaného průtoku a výtlačné výšky. Při proměnných provozních režimech lze s výhodou použít motoru s proměnným počtem otáček. V případě nutnosti lze základní provedení ponorného čerpadlo modifikovat pro provoz vně nádrže a sání čerpané kapaliny zajistit sacím potrubím. 

 

 

Tabulka